Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Dead_Laugh Aspirant sztabowy

Zamieszcza skriny od: 30 września 2014 - 17:16
Ostatnio: 13 czerwca 2020 - 18:06
Gadu-gadu: 48987605
  • Skrinów na głównej: 21 z 24
  • Punktów za skriny: 7778
  • Komentarzy: 88
  • Punktów za komentarze: 170
 
[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
31 lipca 2017 o 17:15

@Slawek18: Proszę cię xD To nie ja mówiłem o degeneracji i o tym kto jest przegrywem życiowym xD Jeszcze mi emocjonalne podejście do sprawy zarzuca. Mi, doktorowi śmieszkizmu. Moralizator stara się kreować jako baitmaster xD Ok, comrade. Mi skacze żyłka a ty sobie robisz jaja. Whatever suits you.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
31 lipca 2017 o 16:25

@Slawek18: Raz napisałem komentarz ale niestety się usunął. Więc jeszcze raz napiszę: "Im dalej przeglądam tym bardziej widać, że jestem naje bany" - autożart. Owszem wypiłem parę kieliszków ale nie naje bałem się do nieprzytomności. Było to raczej żartobliwe stwierdzenie bo jakie są szanse na tyle zdjęć z zamkniętymi oczyma? Po prostu źle się zsynchronizowałem z fotografem a że robił pojedyncze zdjęcia a nie po kilka to taki efekt. "Nikogo nie wyruchałem" - stwierdzenie "Chyba, że fotografa" - miało to nawiązywać właśnie do fragmentu o zamkniętych oczach. Fotograf ma za zadanie wybieranie najlepszych zdjęć z takich imprez. I przez to, że niefortunnie dla mnie i paru innych osób robił i wybierał zdjęcia gdzie osoby na głównym planie mają otwarte oczy a resztą planu się nie interesował można powiedzieć, że go "wyruchałem" bo nie wykonał swojego zadania poprawnie. Dziwne, że w 2k17 trzeba jeszcze takie posty wyjaśniać. Nie wiem gdzie się wychowywaliście ale u mnie na całą studniówkę tylko 2 osoby zezgonowały i to dwie dziewczyny. To niczym więcej nie jest jak żartem sytuacyjnym , dosyć hermetycznym. Poza tym mogę chyba wręczyć odznakę za osiągnięcie achievementa - "Poznaję Internet". Za dowiedzenie się, że w internecie można spotkać dużo wpisów ironicznych, żartobliwych oraz takich, których nie można brać dosłownie.

[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 3) | raportuj
31 lipca 2017 o 15:36

Myślę, że dla chłopaków z ONR tereny, które były nasze przez 8 lat też są dziedzictwem narodowym Polski.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
31 lipca 2017 o 15:25

@Slawek18: Szczerze gratuluję dedukcji. Dzięki takim ludziom jak Pan jestem w stanie dowiedzieć się, że "nagrzmociłem się jak automat i przysypiałem" XD Oczywiście humor jest rzeczą obcą i wcale nie można z siebie żartować. Ale taki ze mnie głupek, że zapominam, że na zdjęciach wszystko wychodzi idealnie tak jak jest :)

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
30 lipca 2017 o 17:39

@Slawek18: Dobry. Polecam czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisane, że spiłem się do nieprzytomności. Wspomniałem tylko o tym, że im dłużej studniówka trwała tym częściej fotograf robił mi zdjęcia z zamkniętymi oczami. Pozdrawiam Poza tym nie wierzę, że to na główną weszło XDD

[skrin]
Ocena: 2 (Głosów: 2) | raportuj
25 października 2016 o 17:58

...Dlaczego to zostało zaakceptowane na główną? To co teraz sobie memy bez komentarzy nawet będziemy wrzucać? Co my? Drugi Kwejk?

[skrin]
Ocena: 16 (Głosów: 22) | raportuj
11 sierpnia 2016 o 12:59

@brzyydal: Tak, to ma dużo wspólnego ze screenem. Administracja FB po prostu uważa, że obrażanie islamu to jest niedopuszczalne a obrażanie chrześcijaństwa jest w porządku. Taka wersja dla ludzi, którym do ślepoty blisko

[skrin]
Ocena: -1 (Głosów: 5) | raportuj
28 lipca 2016 o 12:13

@Kanch: Na szczęście znajduje się taki kolega jak Kanch który zainteresowanym poprawny link poda. My apologies. Kiedy wstawiłem screena to niestety link mi się zapodział.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
23 lipca 2016 o 16:16

@picapica: Głupie ponownie. Wobec takich żartów wszyscy są równi

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
23 lipca 2016 o 10:13

@zerco: Szczerze nadal nie wiem na co tu normalny człowiek mogłby się oburzyć. Wykiwał babkę no i dobra. Jakby prawaka ktoś wykiwał to z tego co rozumiem to bardzo byś się cieszył. Oj cholera. Tak dużo ludzi traci poczucie humoru przez tą politykę

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
23 lipca 2016 o 9:27

@zerco: Ale oburzyć z jakiego powodu?

[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 3) | raportuj
22 lipca 2016 o 23:59

@gramin: >Nazywa innych komunistami, bolszewikami >Na awatarze ma Marksa

[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
16 lipca 2016 o 12:35

@Bialababa: To było do całego artykułu a nie konkretnie do jakiejś historii.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
11 maja 2016 o 23:49

@rha: Interpretuje niczym Słowacki Mickiewicza. Rozumiem niczym Wokuslki rozmowy Łęckiej.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
9 maja 2016 o 18:29

@rha: Te schody nie symbolizują postępu związku bo to jednocześnie mógł być wykres z parabolą. Także... jedyny komentarz i niezbyt trafny.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
19 stycznia 2016 o 22:35

Doświadczenie jest, ambicje są, język zna. Idealny młody pracownik

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
23 kwietnia 2015 o 20:06

@WojtekVanHelsing: Możecie mnie uznać za szaleńca ale analizując wydarzenia jakie miały miejsce to sojusz z III Rzeszą był bardzo nam na rękę. Słyszałem, że Piłsudski analizował taką sytuację i wymyślił plan gdyby trzeba było zaatakować Niemcy. Nie bylibyśmy tymi całymi ofiarami i na pewno bardziej liczylibyśmy się w Europie. Pewnie komunizm do nas by nie dotarł (bo jak miałby dotrzeć). Szczerze to była szansa którą zmarnowaliśmy. Ale co teraz o tym... To już przeszłość.

[skrin]
Ocena: -2 (Głosów: 2) | raportuj
18 kwietnia 2015 o 23:12

@WojtekVanHelsing: Właśnie to tłumaczenie z zaproszeniem Kukiza było żałosne."Bo zaprosił 2 lata temu to myślał, że teraz przyjmie". Obejrzałem te jego tłumaczenie ale w ogóle mnie nie przekonało... Mogę uwierzyć w to zaproszenie Dudy i Ogórek ale jak to niby miało być w takim razie spotkanie z prywatnymi osobami? Jeszcze podobno Palikota zapraszał... Ale po chu-chu-ju skoro on ma zerowe poparcie.

[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
14 kwietnia 2015 o 19:20

@Mat17: Ach ale blisko :D W takim razie pozdrawiam :D

[skrin]
Ocena: -1 (Głosów: 3) | raportuj
14 kwietnia 2015 o 16:02

@Mat17: A z której klasy Mateuszu jesteś? I czyżby Majonez?

[skrin]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
25 marca 2015 o 20:20

@LeSSter: Mądra uwaga. I dopiero teraz zauważyłem Jinx na awatarze :) Moja ulubiona postać w LoLu. Zaraz po Nocturne, Swain i Shaco.

[skrin]
Ocena: 2 (Głosów: 2) | raportuj
25 marca 2015 o 19:25

@NinjaAssasin: Tak jeszcze sobie przypomniałem. Sam bardzo lubię Seth MacFarlane'a który sam jest ateistą. Widziałem wiele wywiadów z nim ale wiesz co jest dobre u niego i powinno być także u każdego? Mówił o ateiźmie dopiero kiedy zapytano go o zdanie. I to się powinno tyczyć każdego. On umie odróżniać te dwie strefy i nawet mnie śmieszą różne gagi w Family Guy związane z Bogiem i Jezusem.

[skrin]
Ocena: 3 (Głosów: 3) | raportuj
25 marca 2015 o 18:21

@NinjaAssasin: Katolem nie jestem. Ale nie znoszę ludzi którzy chcą swoim słowem świat zawojować a tych co się nie zgadzają spalić. Oceniam stronę. Nie ludzi. Po obrazkach nie mogę i nie powinienem oceniać ludzi. To tak samo jakbym widząc Sharingana na twoim avatarze mówił, że jesteś entuzjastą Naruto. Nie pewne to ale możliwe. A co do tych twoich argumentów (od razu wstyd i hańba ci bo to chamsko a nie forum wojny katolicko-ateistycznej) to osiągnąłeś większość poprzez nadinterpretację. Bo zakładasz, że Bóg myśli jak człowiek. A patrz, że nawet teraz są ludzie mądrzejsi i skończeni debile. Przecież są ludzie mądrzejsi od ciebie, ode mnie. Powiedzą coś co zostanie źle zrozumiane lub uproszczone. Dwa, traktowałeś wiele "opowieści" z Biblii dosłownie. A już na polskim powinieneś się nauczyć, że istnieje takie coś jak alegoryczność. Z polskiego orłem nie byłem ale takie rzeczy wiem. Takie dyskusje są do rozmowy a nie do pisania. Tylko wtedy nie wiem czy byś się na mnie nie rzucił jak wściekła małpa... A tak na koniec. Śmierć jest na pewno zjawiskiem jednak może być też przestrzenią. Co się dzieje po śmierci? Nie mam do tego pewności ale ty nie wiesz. Ale wiesz, te podobieństwa religii wcale nie przeczą wiarygodności. Ona można powiedzieć, że utwierdzają, że jednak coś ludzi do tego skłoniło. Czytam, uczę się i znam się trochę na psychiatrii, która z kolei odnosi się do ludzkiego zachowania. A widzisz... takie zachowanie jak twoje jest popularne dla fanatyków. Tak samo jest wśród osób religijnych. Umiem oddzielić religię od życia osobistego i możliwe, że za kilka lat możemy się spotkać. Jak nie po dobremu to sami mi cię przyniosą i uwierz nie będę miał zamiaru rozmawiać o Bogu.

[skrin]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
25 marca 2015 o 15:36

@WojtekVanHelsing: Inteligentny jest, nie da się ukryć. Ale za śmiały. I właśnie to stanowi problem.

[skrin]
Ocena: 2 (Głosów: 4) | raportuj
25 marca 2015 o 7:40

@NinjaAssasin: Tak, jesteś fanatykiem. Bo jakoś nie widzę normalnych osób wierzących, którzy wsiadają w samolot i wlatuja w budynki. Skoro nie masz szacunku do innych nawet nie wypowiadaj żadnych słów o nauce. Jestem osobą która popiera postulaty naukowe o ile są logiczne. Religia jest u mnie dopełnieniem. Poza tym kurde nie wykręcaj kota ogonem. Hitler to Hitler, a religie to religie. Poza tym o jakich krucjatach ty teraz mówisz... A ten link z chamsko było z kwejka. A na kwejku są osoby niedowartosciowane. A może Bóg na co ma nam pomagać skoro i tak umrzemy jak nie tak to inaczej. Na ziemi władzę ma Śmierć. Zaprzeczysz?

« poprzednia 1 2 3 4 następna »